Сеф за Кратко Оружје-Пиштол
  • Сеф за Кратко Оружје-Пиштол
  • Сеф за Кратко Оружје-Пиштол

Сеф за Кратко Оружје-Пиштол

20.786,88 ден.
Шифра на производ: SS 33 P
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Расположливи опции

Боја :
* Одбери Брави:
* Начин на Достава:


Идеален сеф за дома за безбедно чување на кратко оружје-пиштол и муниција. Компактно го собира во стандарден плакар.

Mал сигурносен и огноотпорен сеф за безбедно чување на документи, накит, пари, други вредни предменти.

Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 325 x 430 x 450mm

Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 235 x 333 x 304mm

Тежина: 58kg

Собира до два Регистри
со Брава-клуч
Тело со Дупли Ѕид Механизам кој забравува на 4 страни x4 подвижни и x2 Фиксни)

Овај огноотпорен сеф е идеален за чување лични вредности. Се користи за безбедно чување на документи кој се заштитени во случај на пожар за најмалку 30минути. Конструкција со дупли ѕид има 4 стран механизам и болтови кој се заклучуваат со брава-клуч за брз и едноставен пристап. Овај компактен сеф се зацврстува со анкери за подот. (Опрема за анкерисување вклучено)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2021. UKION SHOPS
Сеф за Кратко Оружје-Пиштол Идеален сеф за дома за безбедно чување на кратко оружје-пиштол и муниција. Компактно го собира во стандарден плакар. Mал сигурносен и огноотпорен сеф за безбедно чување на документи, накит, пари, други вредни предменти. Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 325 x 430 x 450mm Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 235 x 333 x 304mm Тежина: 58kg Собира до два Регистри со Брава-клуч Тело со Дупли .. Category: Product #: SS 33 P Regular price: 20.786,88 ден. 20.786,88 Available from: Megasafe Security Co.