Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Мала Каса за Приватна Употреба со дигитална брава Tiger M Мала Каса за Приватна Употреба со дигитална брава Tiger M
Надворешни Димензии: 250 x 350 x 250 mm (ВxШxД) Внатрешни Димензии: 242 x 346 x 188 mm (ВxШxД) ..
5.999,00 ден.6.700,00 ден.
без ДДВ: 5.083,90 ден.
-15%
Мала Каса за Приватна Употреба со дигитална брава Tiger S Мала Каса за Приватна Употреба со дигитална брава Tiger S
Надворешни Димензии: 200 x 310 x 220 mm (ВxШxД) Внатрешни Димензии: 192 x 306 x 158 mm (ВxШxД) ..
4.650,00 ден.5.500,00 ден.
без ДДВ: 3.940,68 ден.
-13%
Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 40 за 21 A4 Регистри Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 40 за 21 A4 Регистри
Метален Ормар за безбедно чување на голем број регистри кој Ви нуди заштита против неавторизиран при..
31.700,00 ден.36.420,00 ден.
без ДДВ: 26.864,41 ден.
-18%
Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 50 за 35 А4 Регистри Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 50 за 35 А4 Регистри
Метален Ормар за безбедно чување на голем број регистри кој Ви нуди заштита против неавторизиран при..
38.322,00 ден.46.900,00 ден.
без ДДВ: 32.476,27 ден.
-10%
Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 32 Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 32
НАЈПРОДАВАНО! Идеална димензија за мал сеф за дома или фирма. Компактно го собира во стандарден плак..
16.627,00 ден.18.475,00 ден.
без ДДВ: 14.090,68 ден.
-10%
Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 45 Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 45
НАЈПРОДАВАНО! Идеална димензија за мал сеф за дома или фирма. Компактно го собира во стандарден плак..
22.000,00 ден.24.382,00 ден.
без ДДВ: 18.644,07 ден.
-15%
Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 60 Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 60
НАЈПРОДАВАНО! Идеална димензија за мал сеф за дома или фирма. Компактно го собира во стандарден плак..
24.990,00 ден.29.440,00 ден.
без ДДВ: 21.177,97 ден.
sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2022. UKION SHOPS