Дата Сеф Fire Star Plus 0
  • Дата Сеф Fire Star Plus 0
  • Дата Сеф Fire Star Plus 0

Дата Сеф Fire Star Plus 0

0,00 ден.
Шифра на производ: Модел 0 ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА
Достапност (кол. на залиха): Pre-Order
Количина:

Расположливи опции

Боја :
* Одбери Брави:

ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА

Сигурносен ДАТА Сеф сертифициран ниво Класа I според EN 1143-1 ECB.S и сертифициран за огноотпорна заштита 120мин за Дата-Медија S120DIS според EN 1047-1

Класата S120DIS е највисокото ниво на тестирана заштита од оган кој може да се добије.

NT Fire 017-120 Diskette: Сефот е загреан во лабараториска печка на температура од 1000°C за период од 2 часа. За тоа време внатрешната температура на сефот не се покачила за повеке од 30°C. Сефовите од оваа категорија обезбедуваат заштита за осетливи компјутерска медија и носачи на дата како хард дискови и други топлотно-осетливи дигитални медија уреди.

Високо-безбеден сефовски клуч со два клуча или дигитална брава со допплата

Тро-крак сребрена рачка (истакната 76мм)

механизам со четири страно забравување

180º агол на отварање на вратата

Доага со опрема за анкерисување за подот

Fire Star Plus


Модел

Надворешни Димензии В x Ш x Д

Бнатрешни Димензии В x Ш X Д Бр на Полици Тежина во kg
Fire Star Plus 0 771 x 644 x 809 400 x 289 x 413 2 329
Fire Star Plus 1 801 x 854 x 851 410 x 494 x 455 2 441
Fire Star Plus 2 1012 x 854 x 851 610 x 494 x 455 2 516
Fire Star Plus 3 1231 x 854 x 851 840 x 494 x 455 2 640

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2021. UKION SHOPS
Дата Сеф Fire Star Plus 0 ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА Сигурносен ДАТА Сеф сертифициран ниво Класа I според EN 1143-1 ECB.S и сертифициран за огноотпорна заштита 120мин за Дата-Медија S120DIS според EN 1047-1 Класата S120DIS е највисокото ниво на тестирана заштита од оган кој може да се добије. NT Fire 017-120 Diskette: Сефот е загреан во лабараториска печка на температура од 1000°C за период од 2 часа. За тоа време внатрешн.. Category: Product #: Модел 0 ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА Regular price: 0,00 ден. 0,00 Available from: Megasafe Security Co.