Категории

Сефови за Фирми

Канцелариски сефови и огноотпорни ормари за документи за фирми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Златарски Сеф IT2514 Златарски Сеф IT2514
download IT brochure Модел Надворешни Димензии В x Ш x ..
81.180,00 ден.
без ДДВ: 68.796,61 ден.
Сеф за Фармации
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА Фармацевски сефови и Сигурносни Ормари Безбедното складирање и продажба ..
0,00 ден.
без ДДВ: 0,00 ден.
Трансфер Сеф Преку Ѕид Трансфер Сеф Преку Ѕид
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА ..
0,00 ден.
без ДДВ: 0,00 ден.
Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 80 Двокрилен за 50 А4 Регистри Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 80 Двокрилен за 50 А4 Регистри
Метален Ормар за безбедно чување на голем број регистри кој Ви нуди заштита против неавторизиран при..
61.380,00 ден.
без ДДВ: 52.016,95 ден.
Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 40 за 21 A4 Регистри Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 40 за 21 A4 Регистри
Метален Ормар за безбедно чување на голем број регистри кој Ви нуди заштита против неавторизиран при..
33.310,00 ден.
без ДДВ: 28.228,81 ден.
-10%
Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 50 за 35 А4 Регистри Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 50 за 35 А4 Регистри
Метален Ормар за безбедно чување на голем број регистри кој Ви нуди заштита против неавторизиран при..
38.322,00 ден.42.580,00 ден.
без ДДВ: 32.476,27 ден.
Дата Сеф 115 Дата Сеф 115
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА Сигурносен ДАТА Сеф сертифициран ниво S2 според EN 14450 ECB.S и сертифициран з..
0,00 ден.
без ДДВ: 0,00 ден.
Златарски Сеф за испод пулт
ЈАВИ СЕ ЗА ЦЕНА Високо Безбеден Златарски Сеф КЛАСА UL TL-30 (USA) Сертифициран Се изработ..
0,00 ден.
без ДДВ: 0,00 ден.
-5%
HS40 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф HS40 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф
Димензии и Тежина: Надворешни Димензии: В 43см x Ш 46,5см x Д 40см (додај 7.5см за рачка) Вн..
29.212,00 ден.30.750,00 ден.
без ДДВ: 24.755,93 ден.
Еуролајн 75 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф Еуролајн 75 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф
Нов дизајн, ист докажан квалитет! Лицето од сефот е со низок профил и поплиткото тело овозможува по..
38.683,94 ден.
без ДДВ: 32.783,00 ден.
MX5526 JEWELERS Високо Безбеден Сеф со UL TL30x6 Сертификат -САД MX5526 JEWELERS Високо Безбеден Сеф со UL TL30x6 Сертификат -САД
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА download the MX Jewelers PDF brochure Модел ..
0,00 ден.
без ДДВ: 0,00 ден.
Еуролaјн 40 Сигурносен и Огноотпорен Сеф Еуролaјн 40 Сигурносен и Огноотпорен Сеф
Нов дизајн, ист докажан квалитет! Лицето од сефот е со низок профил и поплиткото тело овозможува по..
27.366,56 ден.
без ДДВ: 23.192,00 ден.
Еуролaјн 65 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф Еуролaјн 65 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф
Нов дизајн, ист докажан квалитет! Лицето од сефот е со низок профил и поплиткото тело овозможува по..
31.980,00 ден.
без ДДВ: 31.980,00 ден.
-10%
HS50 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф HS50 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф
Димензии и Тежина: Надворешни Димензии: В 50см x Ш 50см x Д 53см (додај 7.5см за рачка) Внат..
32.670,00 ден.36.300,00 ден.
без ДДВ: 27.686,44 ден.
Бизнис Сеф GTB 10 Бизнис Сеф GTB 10
Заштита од Провала: Безбедносно ниво Б според VDMA 24992 Заштита од Оган: Лесна заштита од пожар..
32.072,40 ден.
без ДДВ: 27.180,00 ден.
HS65 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф HS65 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф
Димензии и Тежина: Надворешни Димензии: В 65см x Ш 50см x Д 53см (додај 7.5см за рачка) Внат..
42.600,00 ден.
без ДДВ: 36.101,69 ден.
sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2021. UKION SHOPS