Категории

UL Сертифицирани Сефови

Заедно со MEGASAFE Enterprises USA, Мегасеф Македонија има тестирано и сертифицирано сефови со 3 различни нивоа на безбедност во независната и светско призната институција UL (Underwriters Labarotires) во Чикаго, САД. MEGASAFE ја поседува највисоката пресижна ознака UL TL-30x6, сертификат кој само 12 производители ширум светот го поседуваат. Сите сефови кои се на оваа страна доагаат со плочка на внатрешноста на вратата од сефот, која е доказ дека сефот е изработен и тестиран сопред строгите критериуми на UL. Целата индустрија за сефови и трезорски врати како и осигурителни компании ширум светот го признаваат исклучиво овој сертификат како гаранција за квалитет и сигурностно ниво.

 UL CERTIFICATE OF COMPLIANCE PDF

Пример од UL Плочка:

   

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Високо Безбеден Сеф IT3520 со UL TL-30 Сертификат -САД
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА download IT brochure Модел Надворе..
999.999 ден.
без ДДВ: 999.999 ден.
Високо Безбеден Сеф IT5520 со UL TL-30 Сертификат -САД Високо Безбеден Сеф IT5520 со UL TL-30 Сертификат -САД
ЈАВИ СЕ ЗА ЦЕНА download IT brochure Модел Надворе..
999.999 ден.
без ДДВ: 999.999 ден.
MX7036 Високо Безбеден Сеф со UL TL-30x6 Сертификат
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА download the MX Jewelers PDF brochure Модел ..
999.999 ден.
без ДДВ: 999.999 ден.
Златарски Сеф IT2514 Златарски Сеф IT2514
download IT brochure Модел Надворешни Димензии В x Ш x ..
81.180 ден.
без ДДВ: 68.797 ден.
MX5526 JEWELERS Високо Безбеден Сеф со UL TL30x6 Сертификат -САД MX5526 JEWELERS Високо Безбеден Сеф со UL TL30x6 Сертификат -САД
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА download the MX Jewelers PDF brochure Модел ..
999.999 ден.
без ДДВ: 999.999 ден.
HS50 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф
Димензии и Тежина: Надворешни Димензии: В 50см x Ш 50см x Д 53см (додај 7.5см за рачка) Внат..
36.300 ден.
без ДДВ: 30.763 ден.
HS65 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф HS65 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф
Димензии и Тежина: Надворешни Димензии: В 65см x Ш 50см x Д 53см (додај 7.5см за рачка) Внат..
42.600 ден.
без ДДВ: 36.102 ден.
sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2020. UKION SHOPS