Депозитен Сеф со Фиока
  • Депозитен Сеф со Фиока

Депозитен Сеф со Фиока

0,00 ден.
Шифра на производ: Cash 1
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:
Депозитен Сеф со сертифицирано ниво на заштита Класа D-I според EN 1143-2 i VDS.
За употреба во комерцијален сектор. Стандардно доаѓа без бравичка на фиоката но може да се нарача со бравичка на фиоката за забравување.
 

Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 775 x 665 x 665mm

Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 334 x 595 x 525mm

Тежина: 384kg

Боја: Графитно Сиво RAL7024

 

 


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2021. UKION SHOPS
Депозитен Сеф со Фиока Депозитен Сеф со сертифицирано ниво на заштита Класа D-I според EN 1143-2 i VDS. За употреба во комерцијален сектор. Стандардно доаѓа без бравичка на фиоката но може да се нарача со бравичка на фиоката за забравување.   Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 775 x 665 x 665mm Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 334 x 595 x 525mm Тежина: 384kg Боја: Графитно Сиво RAL7024     .. Category: Product #: Cash 1 Regular price: 0,00 ден. 0,00 Available from: Megasafe Security Co.