Депозитен Сеф на Клапнување 1
  • Депозитен Сеф на Клапнување 1

Депозитен Сеф на Клапнување 1

39.975,00 ден.
Шифра на производ: Derposit Safe Model 1
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Расположливи опции

Боја :
* Одбери Брави:
* Начин на Достава:


Депозитен сеф со отвор на клапнување наменет за привремено и безбедно чување на предмети (депозити) во текот на работниот ден.

Кога клапата целосно е затворена предметот ке падне во долната комора кој потоа може да биде изваден само преку вратата од долната комора. Дури кога клапата ке биде отворена нема дирекектен увид или пристап во внатрешноста на сефот -долната комора.

Често се користи во малопродажни места или бензиски пумпи каде треба да има менаџерски пристап до предметите.

Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 578 x 360 x 350mm

Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 370 x 348 x 310mm

Тежина: 52кг

  • Стандардно доаѓа со сефовски клуч со високо безбедносно заклучување (3 клучеви)
  • 6мм дебела врата и тело за зголемена сигурност
  • Болтови ја заклучуваат вратата на една страна
  • Агол на отворање на вратата 90 ° овозможено преку внатрешни шарки позади вратата
  • Доаѓа стандардно со дупки на подот и на задниот дел од сефот за анкерисување на под и/или ѕид (вклучен 2x материјал за анкерисување)
  • Боја: Графитно Сиво RAL 7024
  • Максимална димензија на депозитот -плико или пакет: 60 x 310 x 120mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2021. UKION SHOPS
Депозитен Сеф на Клапнување 1 Депозитен сеф со отвор на клапнување наменет за привремено и безбедно чување на предмети (депозити) во текот на работниот ден. Кога клапата целосно е затворена предметот ке падне во долната комора кој потоа може да биде изваден само преку вратата од долната комора. Дури кога клапата ке биде отворена нема дирекектен увид или пристап во внатрешноста на сефот -долната комора. Често се користи .. Category: Product #: Derposit Safe Model 1 Regular price: 39.975,00 ден. 39.975,00 Available from: Megasafe Security Co.