Категории

Обложувалници и Казина

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HS100 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф HS100 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф
Димензии и Тежина: Надворешни Димензии: В 100см x Ш 600см x Д 55см (додај 7.5см за рачка) Вн..
63.960,00 ден.
без ДДВ: 54.203,39 ден.
Депозитен Сеф на Клапнување 1 Депозитен Сеф на Клапнување 1
Депозитен сеф со отвор на клапнување наменет за привремено и безбедно чување на предмети (депозити) ..
39.975,00 ден.
без ДДВ: 33.877,12 ден.
Депозитен Сеф со Фиока Депозитен Сеф со Фиока
Депозитен Сеф со сертифицирано ниво на заштита Класа D-I според EN 1143-2 i VDS. За употреба во..
0,00 ден.
без ДДВ: 0,00 ден.
Високо Безбеден Сеф IT3520 со UL TL-30 Сертификат -САД Високо Безбеден Сеф IT3520 со UL TL-30 Сертификат -САД
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА download IT brochure Модел Надворе..
0,00 ден.
без ДДВ: 0,00 ден.
Златарски Сеф IT2514 Златарски Сеф IT2514
download IT brochure Модел Надворешни Димензии В x Ш x ..
81.180,00 ден.
без ДДВ: 68.796,61 ден.
HS40 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф HS40 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф
Димензии и Тежина: Надворешни Димензии: В 43см x Ш 46,5см x Д 40см (додај 7.5см за рачка) Вн..
30.750,00 ден.
без ДДВ: 26.059,32 ден.
Еуролaјн 40 Сигурносен и Огноотпорен Сеф Еуролaјн 40 Сигурносен и Огноотпорен Сеф
Нов дизајн, ист докажан квалитет! Лицето од сефот е со низок профил и поплиткото тело овозможува по..
27.366,56 ден.
без ДДВ: 23.192,00 ден.
Еуролaјн 65 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф Еуролaјн 65 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф
Нов дизајн, ист докажан квалитет! Лицето од сефот е со низок профил и поплиткото тело овозможува по..
31.980,00 ден.
без ДДВ: 31.980,00 ден.
HS50 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф HS50 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф
Димензии и Тежина: Надворешни Димензии: В 50см x Ш 50см x Д 53см (додај 7.5см за рачка) Внат..
36.300,00 ден.
без ДДВ: 30.762,71 ден.
HS65 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф HS65 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф
Димензии и Тежина: Надворешни Димензии: В 65см x Ш 50см x Д 53см (додај 7.5см за рачка) Внат..
42.600,00 ден.
без ДДВ: 36.101,69 ден.
sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2021. UKION SHOPS