Категории

Сефови за Фирми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Депозитен Сеф Депозитен Сеф
Депозитен Сеф со фијока во горниот предел со брава клуч и сеф со дигитална брава во долниот предел. ..
56.270 ден.
без ДДВ: 47.686 ден.
HS85 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф HS85 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф
Димензии и Тежина: Надворешни Димензии: В 100см x Ш 600см x Д 55см (додај 7.5см за рачка) Вн..
65.390 ден.
без ДДВ: 55.415 ден.
PIN Code FSL Сигурносен Огноотпорен Сеф PIN Code FSL Сигурносен Огноотпорен Сеф
Нов Модел! ПИН-Код FSL сефот е одличен домашен/канцелариски огноотпорен сеф кој лесно се ракува и е ..
19.680 ден.
без ДДВ: 16.678 ден.
Fingerscan FSL Сигурносен Огноотпорен Сеф Fingerscan FSL Сигурносен Огноотпорен Сеф
Нов Модел! Fingerscan сефот е одличен домашен/канцелариски огноотпорен сеф кој лесно се ракува и е о..
22.680 ден.
без ДДВ: 19.220 ден.
HS100 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф HS100 Високо Безбеднен и Огноотпорен Сеф
Димензии и Тежина: Надворешни Димензии: В 100см x Ш 600см x Д 55см (додај 7.5см за рачка) Вн..
73.990 ден.
без ДДВ: 62.703 ден.
 Сеф за Клучеви  Сеф за Клучеви
Сеф за Клучеви (за x100 Клучеви) ..
30.130 ден.
без ДДВ: 25.534 ден.
Сеф за Фармации BTL со 6 лизгачки фиоки Сеф за Фармации BTL со 6 лизгачки фиоки
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА! ..
Контактирајте не за цена
Каса за Хотели со дигитална брава Каса за Хотели со дигитална брава
Професионални Сефови за Хотели кои се специјално произведени за хотелска намена и имаат перформанси ..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
Дата Сеф 580 Дата Сеф 580
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА Сигурносен ДАТА Сеф сертифициран ниво S2 според EN 14450 ECB.S и сертифициран з..
Контактирајте не за цена
Каса за Хотели со дигитална брава Каса за Хотели со дигитална брава
Професионални Сефови за Хотели кои се специјално произведени за хотелска намена и имаат перформанси ..
11.377 ден.
без ДДВ: 9.642 ден.
Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 90 Двокрилен за 70 А4 Регистри Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 90 Двокрилен за 70 А4 Регистри
Метален Ормар за безбедно чување на голем број регистри кој Ви нуди заштита против неавторизиран при..
76.490 ден.
без ДДВ: 64.822 ден.
Дата Сеф 365 Дата Сеф 365
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА Сигурносен ДАТА Сеф сертифициран ниво S2 според EN 14450 ECB.S и сертифициран з..
Контактирајте не за цена
Дата Сеф 240 Дата Сеф 240
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА Сигурносен ДАТА Сеф сертифициран ниво S2 според EN 14450 ECB.S и сертифициран з..
Контактирајте не за цена
Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 60 Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 60
НАЈПРОДАВАНО! Идеална димензија за мал сеф за дома или фирма. Компактно го собира во стандарден плак..
29.440 ден.
без ДДВ: 24.949 ден.
Дата Сеф Fire Star Plus 0 Дата Сеф Fire Star Plus 0
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА Сигурносен ДАТА Сеф сертифициран ниво Класа I според EN 1143-1 ECB.S и сертифиц..
Контактирајте не за цена
Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 60 за 50 А4 Регистри Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 60 за 50 А4 Регистри
Метален Ормар за безбедно чување на голем број регистри кој Ви нуди заштита против неавторизиран при..
59.850 ден.
без ДДВ: 50.720 ден.
Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 45 Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 45
НАЈПРОДАВАНО! Идеална димензија за мал сеф за дома или фирма. Компактно го собира во стандарден плак..
24.382 ден.
без ДДВ: 20.663 ден.
Трансфер Сеф со Блиндирано Стакло
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА Трансфер Сеф со Блиндирано Стакло Сигурносен шалтер со трансфер сеф и блинди..
Контактирајте не за цена
Високо Безбеден Сеф IT3520 со UL TL-30 Сертификат -САД Високо Безбеден Сеф IT3520 со UL TL-30 Сертификат -САД
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА download IT brochure Модел Надворе..
Контактирајте не за цена
-10%
Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 32 Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 32
НАЈПРОДАВАНО! Идеална димензија за мал сеф за дома или фирма. Компактно го собира во стандарден плак..
16.627 ден.18.475 ден.
без ДДВ: 14.091 ден.
Трансфер Фиока Трансфер Фиока
ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА ..
Контактирајте не за цена
Бизнис Сеф GTB 20 Бизнис Сеф GTB 20
Заштита од Провала: Безбедносно ниво Б според VDMA 24992 Заштита од Оган: Лесна заштита од пожар..
39.990 ден.
без ДДВ: 33.890 ден.
sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2024. UKION SHOPS