Ормар за Пушки Тексас ГК5
  • Ормар за Пушки Тексас ГК5
  • Ормар за Пушки Тексас ГК5
  • Ормар за Пушки Тексас ГК5
  • Ормар за Пушки Тексас ГК5
  • Ормар за Пушки Тексас ГК5

Ормар за Пушки Тексас ГК5

40.170 ден.
Шифра на производ: GK5
Достапност (кол. на залиха): 4
Количина:

Расположливи опции

Одбери Брави:
* Начин на Достава:
* Одбери Боја :

Ормар за безбедно чување на долго огнени оружје.

Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1500 x 550 x 420mm

 

Тежина: 110kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2020. UKION SHOPS