Високо Безбеден Сеф IT3520 со UL TL-30 Сертификат -САД
  • Високо Безбеден Сеф IT3520 со UL TL-30 Сертификат -САД

Високо Безбеден Сеф IT3520 со UL TL-30 Сертификат -САД

Шифра: IT3520 ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА!
Достапност: На залиха
Количина:

ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА

download IT brochure


Модел

Надворешни Димензии В x Ш x Д (во мм)

Внатрешни Димензии В x Ш X Д (во мм) Тежина (во kg)
    IT 1414     505 x 505 x 550 355 x 355 x 305 295
IT 2014 660 x 505 x 550 508 x 355 x 305 340
IT 2514 785 x 505 x 590 635 x 355 x 355 395
IT 2518 788 x 608 x 745 635 x 458 x 502 568
IT 3520 1040 x 658 x 745 890 x 508 x 508 763
IT 3526 1040 x 810 x 745 890 x 660 x 508 810
IT 4520 1293 x 658 x 745 1143 x 508 x 508 886
IT 5520 1547 x 658 x 745 1397 x 508 x 508 1000
IT 5526 1547 x 810 x 745 1397 x 660 x 508 1218
IT 6020 1674 x 658 x 837 1524 x 508 x 597 1218
IT 6333 1748 x 962 x 745 1600 x 838 x 508 1572
IT 7036 1928 x 1065 x900 1778 x 915 x 660 2113

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2024. UKION SHOPS
Високо Безбеден Сеф IT3520 со UL TL-30 Сертификат -САД ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА download IT brochure Модел Надворешни Димензии В x Ш x Д (во мм) Внатрешни Димензии В x Ш X Д (во мм) Тежина (во kg)     IT 1414     505 x 505 x 550 355 x 355 x 305 295 IT 2014 660 x 505 x 550 508 x 355 x 305 340 IT 2514 785 x 505 x 590 635 x 355 x 355.. Category: Product #: IT3520 ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА! Regular price: 0 ден. 0 Available from: Megasafe Security Co.