Сеф за Пушки Тексас ГК5
  • Сеф за Пушки Тексас ГК5
  • Сеф за Пушки Тексас ГК5
  • Сеф за Пушки Тексас ГК5
  • Сеф за Пушки Тексас ГК5
  • Сеф за Пушки Тексас ГК5
  • Сеф за Пушки Тексас ГК5
  • Сеф за Пушки Тексас ГК5

Сеф за Пушки Тексас ГК5

36.344,54 ден.40.170,00 ден.
Шифра на производ: GK5
Достапност (кол. на залиха): 4
Количина:

Расположливи опции

Одбери Брави:
* Начин на Достава:
* Одбери Боја :

Ормар за безбедно чување на долго огнени оружје.

Доаѓа стандардно со дигитална брава шифра S&G (без доплата)

Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1500 x 550 x 420mm

 

Тежина: 110kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2021. UKION SHOPS
Сеф за Пушки Тексас ГК5 Ормар за безбедно чување на долго огнени оружје. Доаѓа стандардно со дигитална брава шифра S&G (без доплата) Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1500 x 550 x 420mm   Тежина: 110kg .. Category: Product #: GK5 Regular price: 36.344,54 ден. 36.344,54 Available from: Megasafe Security Co.