Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 32
  • Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 32
  • Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 32
  • Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 32

Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 32

16.627 ден.18.475 ден.
Шифра: SS 32
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

Боја :
* Одбери Брави:
* Начин на Достава:


НАЈПРОДАВАНО! Идеална димензија за мал сеф за дома или фирма. Компактно го собира во стандарден плакар.

Mал огноотпорен сеф за безбедно чување на документи, накит, пари, други вредни предменти.

Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 325 x 430 x 450mm

Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 235 x 333 x 304mm

Тежина: 42kg

  •   Собира до два Регистри*
  •   Избор Дигитална Брава -Шифра или Брава Клуч
  •   Тело со Дупли Ѕид
  •   Механизам кој забравува на 4 страни (x4 подвижни и x2 Фиксни)
  •   Огноотпорен (30мин. за Хартија)
  •   Високо безбедна дигитална брава шифра (доаѓа со x1 9V батерија која се наоѓа на надворешна страна за лесна и брза промена)**

Овај огноотпорен сеф е идеален за чување лични вредности. Се користи за безбедно чување на документи кој се заштитени во случај на пожар за најмалку 30минути. Конструкција со дупли ѕид има 4 стран механизам и болтови кој се заклучуваат со дигитална брава за брз и едноставен пристап. Овај компактен сеф се зацврстува со анкери за подот. (Опрема за анкерисување вклучено)

NOVO! (Сега достапно во по плитка варијанта -Short)

* Short варијата не собира два стандардни регистри

Модел

Надворешни Димензии H x W x D

Внатрешни Димензии H x W X D Бр на A4 Регистри Капацитет Тежина во КГ
firesafe SS 32 (Short) 325 x 430 x 300 235 x 333 x 154 N/A 39
firesafe SS 32 325 x 430 x 450 235 x 333 x 304 2 42
firesafe SS 45 450 x 505 x 450 360 x 408 x 304 5 55
firesafe SS 60 605 x 505 x 450 515 x 408 x 304 7 73

**важи само кога е одбрана опцијата "со дигитална брава шифра"
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2024. UKION SHOPS
Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 32 НАЈПРОДАВАНО! Идеална димензија за мал сеф за дома или фирма. Компактно го собира во стандарден плакар. Mал огноотпорен сеф за безбедно чување на документи, накит, пари, други вредни предменти. Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 325 x 430 x 450mm Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 235 x 333 x 304mm Тежина: 42kg   Собира до два Регистри*   Избор Дигитална Брава -Шифра или Брава Клуч .. Category: Product #: SS 32 Regular price: 16.627 ден. 16.627 Available from: Megasafe Security Co.