Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 60
  • Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 60
  • Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 60
  • Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 60

Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 60

29.440 ден.
Шифра: SS 60
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

Боја :
* Одбери Брави:
* Начин на Достава:


НАЈПРОДАВАНО! Идеална димензија за мал сеф за дома или фирма. Компактно го собира во стандарден плакар.

Mал сеф за безбедно чување на кратко огнени оружје.

Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 605 x 430 x 450mm

Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 515 x 408 x 304mm

Тежина: 73kg

  •   Собира до седум Регистри
  •   Избор Дигитална Брава -Шифра или Брава Клуч
  •   Тело со Дупли Ѕид
  •   Механизам кој забравува на 4 страни (x4 подвижни и x2 Фиксни)
  •   Огноотпорен (30мин. за Хартија)
  •   Високо безбедна дигитална брава шифра марка S&G -USA (доаѓа со x1 9V батерија која се наоѓа на надворешна страна за лесна и брза промена)*

Овај огноотпорен сеф е идеален за чување лични вредности. Се користи за безбедно чување на документи кој се заштитени во случај на пожар за најмалку 30минути. Конструкција со дупли ѕид има 4 стран механизам и болтови кој се заклучуваат со дигитална брава за брз и едноставен пристап. Овај компактен сеф се зацврстува со анкери за подот. (Опрема за анкерисување вклучено)

*важи само кога е одбрана опцијата "со дигитална брава шифра"

Модел

Надворешни Димензии H x W x D

Внатрешни Димензии H x W X D Бр на A4 Регистри Капацитет Тежина во КГ
firesafe SS 32 325 x 430 x 450 235 x 333 x 304 2 42
firesafe SS 45 450 x 505 x 450 360 x 408 x 304 5 55
firesafe SS 60 605 x 505 x 450 515 x 408 x 304 7 73

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2024. UKION SHOPS
Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 60 НАЈПРОДАВАНО! Идеална димензија за мал сеф за дома или фирма. Компактно го собира во стандарден плакар. Mал сеф за безбедно чување на кратко огнени оружје. Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 605 x 430 x 450mm Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 515 x 408 x 304mm Тежина: 73kg   Собира до седум Регистри   Избор Дигитална Брава -Шифра или Брава Клуч   Тело со Дупли Ѕид   Механизам .. Category: Product #: SS 60 Regular price: 29.440 ден. 29.440 Available from: Megasafe Security Co.