Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 45
  • Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 45
  • Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 45
  • Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 45

Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 45

20.990,00 ден.24.382,00 ден.
Шифра на производ: SS 45
Достапност (кол. на залиха): 5
Количина:

Расположливи опции

Боја :
* Одбери Брави:
* Начин на Достава:


НАЈПРОДАВАНО! Идеална димензија за мал сеф за дома или фирма. Компактно го собира во стандарден плакар.

Mал сеф за безбедно чување на кратко огнени оружје.

Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 450 x 430 x 450mm

Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 360 x 408 x 304mm

Тежина: 77kg

  •   Собира до три Регистри
  •   Избор Дигитална Брава -Шифра или Брава Клуч
  •   Тело со Дупли Ѕид
  •   Механизам кој забравува на 4 страни (x4 подвижни и x2 Фиксни)
  •   Огноотпорен спроред класа LFS 30 P EN 15659 (30мин. за Хартија)

Овај огноотпорен сеф е идеален за чување лични вредности. Се користи за безбедно чување на документи кој се заштитени во случај на пожар за најмалку 30минути. Конструкција со дупли ѕид има 4 стран механизам и болтови кој се заклучуваат со дигитална брава за брз и едноставен пристап. Овај компактен сеф се зацврстува со анкери за подот. (Опрема за анкерисување вклучено)

 

 

Модел

Надворешни Димензии H x W x D

Внатрешни Димензии H x W X D Бр на A4 Регистри Капацитет Тежина во КГ
firesafe SS 32 325 x 430 x 450 235 x 333 x 304 2 55
firesafe SS 45 450 x 505 x 450 360 x 408 x 304 5 77
firesafe SS 60 605 x 505 x 450 515 x 408 x 304 7 96

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2021. UKION SHOPS
Сигурносен Огноотпорен Сеф SS 45 НАЈПРОДАВАНО! Идеална димензија за мал сеф за дома или фирма. Компактно го собира во стандарден плакар. Mал сеф за безбедно чување на кратко огнени оружје. Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 450 x 430 x 450mm Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 360 x 408 x 304mm Тежина: 77kg   Собира до три Регистри   Избор Дигитална Брава -Шифра или Брава Клуч   Тело со Дупли Ѕид   Механизам ко.. Category: Product #: SS 45 Regular price: 20.990,00 ден. 20.990,00 Available from: Megasafe Security Co.