Сеф за Пушки Тексас ГК3
  • Сеф за Пушки Тексас ГК3
  • Сеф за Пушки Тексас ГК3
  • Сеф за Пушки Тексас ГК3
  • Сеф за Пушки Тексас ГК3

Сеф за Пушки Тексас ГК3

39.975 ден.
Шифра: GK3
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

Боја :
Одбери Брави:
* Начин на Достава:Сигурносен Сеф за безбедно чување на долго огнени оружје.

Доаѓа стандардно со дигитална брава шифра S&G и брава клуч (без доплата)

Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1500 x 420 x 420mm

  • Собира до 3 долги пушки
  • Полица обложена со платно за муниција и кратко оружје
  • Дрвени држачи за кундак и цевка

Тежина: 120kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2023. UKION SHOPS
Сеф за Пушки Тексас ГК3 Сигурносен Сеф за безбедно чување на долго огнени оружје. Доаѓа стандардно со дигитална брава шифра S&G и брава клуч (без доплата) Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1500 x 420 x 420mm Собира до 3 долги пушки Полица обложена со платно за муниција и кратко оружје Дрвени држачи за кундак и цевка Тежина: 120kg .. Category: Product #: GK3 Regular price: 39.975 ден. 39.975 Available from: Megasafe Security Co.