Ормар за 5 Пушки Комби со Полици
 • Ормар за 5 Пушки Комби со Полици
 • Ормар за 5 Пушки Комби со Полици

Ормар за 5 Пушки Комби со Полици

39.900 ден.
Шифра: 145 Kombi
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

Боја :
* Одбери Брави:
* Начин на Достава:


Ормар за безбедно чување на долго огнени оружје со преграда, полици, и вградено сандаче за муниција со бравичка.

Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1450 x 500 x 370mm

Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 1444 x 495 x 305mm

Тежина: 85kg

 • Број на Полици: 3 (Ширина на полица: 185mm)
 • Број на Држачи за Пушки: 5
 • Максимална Должина на Пушка: 1262mm
 • Стандардно доаѓа со сефовски клуч со високо безбедносно заклучување (должина од 120 мм)
 • Болтови ја заклучуваат вратата на сите страни и фиксни болтови на страна на шарките
 • Држачот на пушките направен од пенаст материјал
 • Агол на отворање на вратата 180 ° овозможено преку надворешните шарки на вратата
 • Доаѓа стандардно со дупки на подот и на задниот дел од сефот за анкерисување на под и/или ѕид (вклучен 2x материјал за анкерисување)
 • Боја: Графитно Сиво RAL 7024

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2024. UKION SHOPS
Ормар за 5 Пушки Комби со Полици Ормар за безбедно чување на долго огнени оружје со преграда, полици, и вградено сандаче за муниција со бравичка. Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1450 x 500 x 370mm Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 1444 x 495 x 305mm Тежина: 85kg Број на Полици: 3 (Ширина на полица: 185mm) Број на Држачи за Пушки: 5 Максимална Должина на Пушка: 1262mm Стандардно доаѓа со сефовски клуч со високо .. Category: Product #: 145 Kombi Regular price: 39.900 ден. 39.900 Available from: Megasafe Security Co.