Ормар за 5 Пушки
 • Ормар за 5 Пушки
 • Ормар за 5 Пушки

Ормар за 5 Пушки

27.675 ден.
Шифра: 145-5
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

Боја :
* Одбери Брави:
* Начин на Достава:


Ормар за безбедно чување на долго огнени оружје со вградено сандаче за муниција со бравичка.

Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1450 x 300 x 335mm

Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 1444 x 294 x 270mm

Тежина: 56kg

 • Број на Држачи за Пушки: 5
 • Максимална Должина на Пушка: 1262mm
 • Стандардно доаѓа со сефовски клуч со високо безбедносно заклучување (должина од 120 мм)
 • Болтови ја заклучуваат вратата на сите страни и фиксни болтови на страна на шарките
 • Држачот на пушките направен од пенаст материјал
 • Агол на отворање на вратата 180 ° овозможено преку надворешните шарки на вратата
 • Доаѓа стандардно со дупки на подот и на задниот дел од сефот за анкерисување на под и/или ѕид (вклучен 2x материјал за анкерисување)
 • Боја: Графитно Сиво RAL 7024
   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2024. UKION SHOPS
Ормар за 5 Пушки Ормар за безбедно чување на долго огнени оружје со вградено сандаче за муниција со бравичка. Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1450 x 300 x 335mm Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 1444 x 294 x 270mm Тежина: 56kg Број на Држачи за Пушки: 5 Максимална Должина на Пушка: 1262mm Стандардно доаѓа со сефовски клуч со високо безбедносно заклучување (должина од 120 мм) Болтови ја заклучув.. Category: Product #: 145-5 Regular price: 27.675 ден. 27.675 Available from: Megasafe Security Co.