Сеф за Пушки Тексас ГК7
  • Сеф за Пушки Тексас ГК7
  • Сеф за Пушки Тексас ГК7
  • Сеф за Пушки Тексас ГК7
  • Сеф за Пушки Тексас ГК7

Сеф за Пушки Тексас ГК7

54.120 ден.
Шифра: GK7
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

Одбери Брави:
* Начин на Достава:
Одбери Боја :

Голем Ормар за безбедно чување на долго огнени оружје.

Доаѓа стандардно со дигитална брава шифра S&G (без доплата)

Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1500 x 760 x 560mm

Тежина: 145kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2024. UKION SHOPS
Сеф за Пушки Тексас ГК7 Голем Ормар за безбедно чување на долго огнени оружје. Доаѓа стандардно со дигитална брава шифра S&G (без доплата) Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1500 x 760 x 560mm Тежина: 145kg .. Category: Product #: GK7 Regular price: 54.120 ден. 54.120 Available from: Megasafe Security Co.