Сеф за Пушки Тексас ГК5
  • Сеф за Пушки Тексас ГК5
  • Сеф за Пушки Тексас ГК5
  • Сеф за Пушки Тексас ГК5
  • Сеф за Пушки Тексас ГК5
  • Сеф за Пушки Тексас ГК5
  • Сеф за Пушки Тексас ГК5
  • Сеф за Пушки Тексас ГК5

Сеф за Пушки Тексас ГК5

44.110 ден.
Шифра: GK5
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

Одбери Брави:
* Начин на Достава:
* Одбери Боја :

Сигурносен Сеф за безбедно чување на долго огнени оружје.

Доаѓа стандардно со дигитална брава шифра S&G (без доплата)

Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1500 x 550 x 420mm

  • Собира до 5 долги пушки
  • Полица обложена со платно за муниција и кратко оружје
  • Дрвени држачи за кундак и цевка

Тежина: 135kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2024. UKION SHOPS
Сеф за Пушки Тексас ГК5 Сигурносен Сеф за безбедно чување на долго огнени оружје. Доаѓа стандардно со дигитална брава шифра S&G (без доплата) Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1500 x 550 x 420mm Собира до 5 долги пушки Полица обложена со платно за муниција и кратко оружје Дрвени држачи за кундак и цевка Тежина: 135kg .. Category: Product #: GK5 Regular price: 44.110 ден. 44.110 Available from: Megasafe Security Co.