Сеф за Пушки GS5
  • Сеф за Пушки GS5
  • Сеф за Пушки GS5
  • Сеф за Пушки GS5
  • Сеф за Пушки GS5

Сеф за Пушки GS5

73.990 ден.
Шифра: GS5
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

Боја :
Одбери Брави:

Високо безбеден Сеф со 4 дрвени прегради од храст за пушки.

Високо безбеден механизам (Тестиран според UL TL-30 САД) со стакило и два релокери.

Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1500 x 500 x 400mm

Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 1400 x 410 x 230mm

Тежина: 390kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2024. UKION SHOPS
Сеф за Пушки GS5 Високо безбеден Сеф со 4 дрвени прегради од храст за пушки. Високо безбеден механизам (Тестиран според UL TL-30 САД) со стакило и два релокери. Надворешни Димензии: В x Ш x Д: 1500 x 500 x 400mm Внатрешни Димензии: В x Ш x Д: 1400 x 410 x 230mm Тежина: 390kg .. Category: Product #: GS5 Regular price: 73.990 ден. 73.990 Available from: Megasafe Security Co.