Каса за Хотели со дигитална брава
  • Каса за Хотели со дигитална брава
  • Каса за Хотели со дигитална брава

Каса за Хотели со дигитална брава

7.990 ден.
Шифра: 25 L
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

Боја :
Начин на Достава:

Професионални Сефови за Хотели кои се специјално произведени за хотелска намена и имаат перформанси кои се согласно хотелски стандарди.

Сефот е специјално направен за честа промена на корисници-гости.

Секој корисник на сефот (гостин во хотелот) пред корисење на сефот е обврзан да внесе сопствен ПИН-код кој ќе го користи за време на престојот во хотелот. Лесни инструкции на Англиски се испечатени на самата брава од сефот.

Електронска брава со ЛЕД дисплеј за приказ на внесениот код. Во самата брава има скриен отвор за клуч кој би се користел во случај на сервисно отварање.

  • Вратата направена од 6мм челик со цврсти шарки
  • Телото направено од 2мм челик
  • Едно-страно активно забравување со округли болтови (Ø 20 mm дијаметар)
  • Секој сеф има припрема и отвори за анкерисување на подот или на задниот ѕид. Материјал за анкерисување -вклучено
  • Чува записи-логови од последни 100 отварања
  • 3-6 цифрен кориснички код
  • 3-6 цифрен менаџерски код

Модел: Panther 25 L

Надворешни Димензии: 250 x 350 x 250 mm (ВxШxД)

Внатрешни Димензии: 220 x 345 x 180 mm (ВxШxД)

Тежина: 11kg

Волумски Капац.: 14Л


Модел: Panther LPT 1:

Надворешни Димензии: 229 x 432 x 365 mm (ВxШxД)

Внатрешни Димензии: 200 x 427 x 286 mm (ВxШxД)

Тежина: 15kg

Волумски Капац.: 24Л


Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2024. UKION SHOPS
Каса за Хотели со дигитална брава Професионални Сефови за Хотели кои се специјално произведени за хотелска намена и имаат перформанси кои се согласно хотелски стандарди. Сефот е специјално направен за честа промена на корисници-гости. Секој корисник на сефот (гостин во хотелот) пред корисење на сефот е обврзан да внесе сопствен ПИН-код кој ќе го користи за време на престојот во хотелот. Лесни инструкции на Англиски се испеча.. Category: Product #: 25 L Regular price: 7.990 ден. 7.990 Available from: Megasafe Security Co.