Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 50 за 35 А4 Регистри
  • Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 50 за 35 А4 Регистри
  • Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 50 за 35 А4 Регистри
  • Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 50 за 35 А4 Регистри

Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 50 за 35 А4 Регистри

46.900 ден.
Шифра: SB Pro 50
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

Боја :
* Одбери Брави:
* Начин на Достава:


Метален Ормар за безбедно чување на голем број регистри кој Ви нуди заштита против неавторизиран пристап и пожар. Ормарот е изработен со изолација на телото и вратата со огноотпорни материјали (во согласност со DIN 4102) и интегрирана заптивка на рамката од вратата. Вклучени се полици кој се подесуваат висински.

  • Стандардно се испорачуваат со високо безбедна брава-клуч со два клучa (90мм должина)
  • Конструкција со дупли ѕид и тро-стран механизам со болтови (Ø 25 mm) како и цврсто забравување на страна на шарките
  • Агол на отварање на врата 180° со екстерни шарки
  • Дупли ѕид низ целосна конструкција
  • Заштита против пожар и целосен жлеб во телото
  • Вкупно 4 отвори за анкерисување -два отвора на подот и два отвора на задниот дел -(материјал за анкерисување вклучено)
  • Боја RAL 7035 (Светло Сива)
Модел

Надворешни Димензии В x Ш x Д

Внатрешни Димензии В x Ш X Д Бр на DIN A4 Регистри Капацитет Тежина во kg
SB Pro 40 1200 x 700 x 550 1140 x 630 x 425 21 76
SB Pro 50 1900 x 700 x 550 1840 x 630 x 425 35 106
SB Pro 60 1900 x 950 x 550 1840 x 880 x 425 50 132
SB Pro 80 -2 Door 1900 x 950 x 550 1840 x 880 x 425 50 134
SB Pro 90 -2 Door 1900 x 1280 x 550 1840 x 1210 x 425 70 164

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2024. UKION SHOPS
Огноотпорен Архивски Ормар SB Pro 50 за 35 А4 Регистри Метален Ормар за безбедно чување на голем број регистри кој Ви нуди заштита против неавторизиран пристап и пожар. Ормарот е изработен со изолација на телото и вратата со огноотпорни материјали (во согласност со DIN 4102) и интегрирана заптивка на рамката од вратата. Вклучени се полици кој се подесуваат висински. Стандардно се испорачуваат со високо безбедна брава-клуч со два клучa (90мм .. Category: Product #: SB Pro 50 Regular price: 46.900 ден. 46.900 Available from: Megasafe Security Co.