MX7036 Високо Безбеден Сеф со UL TL-30x6 Сертификат

MX7036 Високо Безбеден Сеф со UL TL-30x6 Сертификат

Шифра: MX7036 ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА
Достапност: 2 - 3 Days
Количина:

ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА

download the MX Jewelers PDF brochure

Модел

Надворешни Димензии В x Ш x Д (во мм)

Внатрешни Димензии В x Ш X Д (во мм) Тежина (во kg)
    MX 2519     813 x 660 x 686 635 x 483 x 406 709
MX 3520 1067 x 686 x 800 889 x 508 x 508 950
MX 3526 1067 x 838 x 737 889 x 660 x 457 1021
MX 4520 1320 x 686 x 800 1143 x 508 x 508 1195
MX 5520 1575 x 686 x 800 1397 x 508 x 508 1362
MX 5526 1575 x 838 x 737 1397 x 660 x 457 1486
MX 6020D 1702 x 686 x 876 1524 x 508 x 597 1501
MX 6333/18 1778 x 1016 x 737 1600 x 838 x 457 1790
MX 6333/20 1778 x 1016 x 800 1600 x 838 x 508 1886
MX 7036 1956 x 1092 x 952 1778 x 914 x 660 2457

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2024. UKION SHOPS
MX7036 Високо Безбеден Сеф со UL TL-30x6 Сертификат ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА download the MX Jewelers PDF brochure Модел Надворешни Димензии В x Ш x Д (во мм) Внатрешни Димензии В x Ш X Д (во мм) Тежина (во kg)     MX 2519     813 x 660 x 686 635 x 483 x 406 709 MX 3520 1067 x 686 x 800 889 x 508 x 508 950 MX 3526 1067 x 838 x 737 .. Category: Product #: MX7036 ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА Regular price: 0 ден. 0 Available from: Megasafe Security Co.