Fingerscan FSL Сигурносен Огноотпорен Сеф
  • Fingerscan FSL Сигурносен Огноотпорен Сеф
  • Fingerscan FSL Сигурносен Огноотпорен Сеф

Fingerscan FSL Сигурносен Огноотпорен Сеф

22.680 ден.
Шифра: FSL 32 FINGERSCAN
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

Боја :
* Начин на Достава:


Нов Модел! Fingerscan сефот е одличен домашен/канцелариски огноотпорен сеф кој лесно се ракува и е опремен со брава на отисоци од прст (fingerprint) и ПИН шифра. Вашиот прст е клучот!

Огноотпорност:

Заштита од Пожар за документи и хартија. Тестиран во приватна лабарототија 25мин. Исто така одличен е за чување Хард Дискови, DVD или USB стикови.

Доаѓа со дигитална брава на отисок и ПИН шифра брава (може да се скенираат до 30 отисоци)

Како алтернатива, сефот може да се отвори со нумерички ПИН код (6 цифри)

Едно-Стран Механизам со Два движни болтови и еден фиксен од страна на шарките

Дупли Sид на вратата со 2 челични болтови за забравување
Вратата со отвора на 180° агол овозможено од надворешни шарки

Специјална заптивка околу вратата која се шири при пожар за зголемена заштита против вода и пена против гаснење

Дупли Sид на Тело на сите Страни
1 дупка на дното и 1 дупка на задниот ѕид. Вклучено и материјал за анкерисување

Боја: RAL 9010 (чисто бело)

Надворешни Димензии: 335 x 460 x 452 mm (ВxШxД)
Внатрешни Димензии: 207 x 325 x 290mm (ВxШxД)

тежина: 28 kg

тастатурата и шарките излезени 13 mm
Полица: 1
Капацитет: 2 DIN A4 Регистри

Дoaѓа со x4 AA Батерии (се наоѓаат во внатрешната страна)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2024. UKION SHOPS
Fingerscan FSL Сигурносен Огноотпорен Сеф Нов Модел! Fingerscan сефот е одличен домашен/канцелариски огноотпорен сеф кој лесно се ракува и е опремен со брава на отисоци од прст (fingerprint) и ПИН шифра. Вашиот прст е клучот! Огноотпорност: Заштита од Пожар за документи и хартија. Тестиран во приватна лабарототија 25мин. Исто така одличен е за чување Хард Дискови, DVD или USB стикови. Доаѓа со дигитална брава на отисок и ПИН шифр.. Category: Product #: FSL 32 FINGERSCAN Regular price: 22.680 ден. 22.680 Available from: Megasafe Security Co.