Note Collect 3000
  • Note Collect 3000
  • Note Collect 3000

Note Collect 3000

0,00 ден.
Шифра на производ: 3000 ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

 

The Note Collect 3000 е дигитален депозитен сеф за отстранување на банкноти. Депозитните процеси се логирани, количината на вредноста на банкнотите мозат да се проверат во секоје време или автоматско по порака исратена e-mail (fill level monitoring). Како опција, депонираните вредности можат автоматски да се постирани (прикажани на банкарската сметка во реално време).

 

По депозитот, трансферот на кешот спага под областа на фирмите кој се бават со сигурносен пренос на пари (слично на празнење на АТМ банкомати). Банкнотите или кешот веке не се обврска на персоналот-корисникот на смарт сефот повеке него шо е неопходно.

.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

sefovi.mk Online Super Store za Sefovi i Blindor Vrati vo Makedonija © 2021. UKION SHOPS
Note Collect 3000   The Note Collect 3000 е дигитален депозитен сеф за отстранување на банкноти. Депозитните процеси се логирани, количината на вредноста на банкнотите мозат да се проверат во секоје време или автоматско по порака исратена e-mail (fill level monitoring). Како опција, депонираните вредности можат автоматски да се постирани (прикажани на банкарската сметка во реално време).   По депозитот, тр.. Category: Product #: 3000 ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ЦЕНА Regular price: 0,00 ден. 0,00 Available from: Megasafe Security Co.